Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Jūs klausiate, aš atsakau

Autorius administratorius 2021/02/25 0 Komentarai Klausimai,

1. Ar galima į muilo bazę dėti papildomai aliejaus, glicerino, sviesto, vitaminų?

  • - Taip, galima. Tačiau reikia dėti ne daugiau 10%(norimų aliejų) muilo bazės masės. Jei padauginsite su aliejais muilas ne tik bus nenaudingas, net ir gali pakenkti - išsausinti odą, supleiskanoti ir t.t. Todėl visada rekomenduoju pirkti muilo bazę jau su aliejais ir neeksperemntuoti bandant savarankiškai dėti aliejus. 

2. Ar galima dėti vaisius, gėles į muilo bazę?

  • - Nerekomenduoju. Kodėl? Nesunaudojus muilo per tam tikrą laiką pridėti vaisiai ar gėlės gali imti ruduoti ar net pelyti. Taip pat džiovintas apelsinas ar citrina neatliks šveitiklio funkcijos, o tik drąskys odą - tam rekomenduočiau naudoti lufą. Jei jau nusprendėte įdėti - tai priedai turi būti paruošti būtent muilo gamybai. Dėkite serbentų sėklų, smulkintų kmynų, braškių sėklų, pemzos.

3. Kas bus jei perkaitinsite muilo bazę?

  • Jei perkaitinsite bazę yra tikimybė, kad kai muilas sustings tai pradės rasoti arba stingstant susiraukšlės muilo "blogoji" pusė.

4. Kaip tirpinti muilo bazę?

  • Muilo bazę galima tirpinti dviem būdais. Pirmasis - vandens vonelėje ant viryklės, antrasis būdas - mikrobangėje ant maksimanaus galingumo. 

 

Parašykite komentarą