Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Kaip tinkamai pasirinkti muilo bazę?

Autorius administratorius 2021/02/25 0 Komentarai Straipsniai,

Noriu trumpai papasakoti, kaip tinkamai pasirinkti muilo bazę. 

Pirmiausia reikia žinoti kokį muilą darysite ar tai bus dekoratyvinis muilas, ar muilas kuris bus naudojamas kiekvieną dieną, o gal tai bus šveitiklis kūnui, o gal tik veidui.

Tai gi, jei nusprendėte daryti dekoratyvinį muilą, tuomet rinkitės baltą muilo bazę. Rekomenduoju su ožkos pienu, tuomet muilas ne tik bus gražus bet ir naudingas. Su šia baze be sunkumų išliesite smulkias detales, pagaminsite įvairias spalvas.

Jei norite daryti muilą su įliejimu, tuomet turėtumėte rinktis kristalo skaidrumo bazę. Jos dėka įlietas paveiksliukas ar kitas muilo produktas atrodys taip lyg įlietas į stiklą.

Kasdieniniam muilui su šveičiamosiomis dalėlėmis naudokite swirl bazę. Jos dėka visi priedai įdėti į muilo bazę tolygiai pasiskirsto muile. Jei priedus dėsite į paprastą bazę (skaidrią ar baltą) jos nusės ant dugno ir muilas praras estetinį vaizdą. 

Taip pat swirl bazė puikiai tiks piešti įvairius raštus muile, nes šios bazės unikali formulė nesumaišo spalvų tarpusavyje.

Jei norite sufle kremo šveitiklio, tuomet reikia naudoti kreminę muilo bazę su priedais.

Taip pat kasdieniniam naudojimui rekomenduoju įvairias bazes su papildomais aliejais. Kiekviena bazė turi tam tikras savybes, pagal kurias galite išsirinkti tinkamiausią muilą savo odai.

 

Receptų skiltyje galite rasti įvairių receptų kaip pasigaminti muilą namuose. 

Parašykite komentarą