Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Muilo gėlių puokštės surinkimas

Autorius administratorius 2021/03/21 0 Komentarai Straipsniai,

Muilo gėlių puokštė - šių metų hitas! Tai puiki namų puošmena, namų kvapas, maloni dovana. Puokštės maloniai kvepia, bei vėliau gali būti sunaidotos kaip muilas (rankoms, kūnui).

Ko reikia norint surinkti pasakiško grožio puokštę? 

Silikoninės gėlių formos (-ų), žalumos, vazono, oazės, kvapo, spalvos (-ų), muilo bazės, pagaliukų.

Pirmiausia jums reikia pasigaminti gėlių:

Tam jums reikia vienos arba dviejų silikoninių formų (galima ir daugiau), swirl bazės (tinka ir balta ožkų pieno bazė) - aš renkuosi swirl bazę, jes ji nesumaišo spalvų, nereikia lieti atskirai spalvų ir laukti kol sustings, vienu metu galima pilti kelias spalvas. Reiks spalvos arba kelių spalvų (aš naudojau baltą ir raudoną su rožine), taip pat reikia kvapo (rinkausi - įvairių gėlių). 

Pasiruoškite vazoną ir oazę.

Oazę reikia išspjauti pagal vazono dydį. Įdėkite oazę į vazoną ir užlašinkite ant jos 10-15 lašų kvapo (tokiu būdu puokštė jus džiugins savo kvapu ilgus mėnesius).

Žaluma

Visas turimas žalumas sumaukite ant pagaliukų. Tą patį padarykite ir su gėlėmis.

Štai ir atėjo laikas rinkti puokštę.

Pradžioje susmeikite visas gėles viena šalia kitos. 

Kai susmeigsite visas gėles užpildykite likusius tarpus žaluma. Tam, kad tai padaryti būtų lengviau naudokite pagaliuką, kurio pagalba įstumsite žalumą į oazę neliesdami jau įsmeigtų gėlių.

Kai užpildysite visus tarpus jūsų puokštė bus baigta ir džiugins jus tol kol sugalvosite sunaudoti gėlių.

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą