Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Pavargusiems nuo tradicinių puokščių arba ieškantiems kažko įdomaus

Autorius administratorius 2021/03/19 0 Komentarai Straipsniai,

                                                                   

Pavargusiems nuo tradicinių puokščių arba ieškantiems kažko įdomaus Justina (Facebook: EliMo design) siūlo alternatyvą. Moteris pradėjo kurti muilo gėlių puokštes.


 Idėja gaminti muilą kilo visai netikėtai. Artėjant žiemos šventėms pradėjau mąstyti, ką dovanoti artimiesiems ir draugams, dairiausi parduotuvėse, internete, nieko įdomaus, tai dienai nepamačiau, bet "užkliuvo akis" už rankų darbo muilų. Tad iškart sumąsčiau, jog ir aš noriu pabandyti! Pasirodė labai puiki idėja nuoširdžiai, jaukiai dovanai. Kadangi esu kūrybingas žmogus ši idėja mane iškart sužavėjo.
 Pradėjau naršyti internete, kokios reikalingos priemonės, muilo gaminimui. Pasirinkimas pasirodo buvo gan gausus, bet atsirinkti ne taip lengva, kai esi "žalia" ir nežinai, ko tiksliai reikia. Įstojau Facebooke į grupę, kurioje pradėjau ieškoti informacijos, kur ir kokias pirkti priemonės muilo gamybai.
 Beieškant, beklausinėjant tokiu būdu susipažinau su nuostabia moterimi Irina Grikieniene (www.muilopasaulis.lt įkūrėja), kuri man tikrai labai daug padėjo visais klausimais: tiek ieškant kokybiškų priemonių gamybai, tiek pačios gamybos klausimais.
 Išmokus gaminti muilus, pridovanojus jų galybę artimiesiems, supratau, jog tai dar nėra pabaiga ir negaliu sustoti juos gaminti, tai lyg narkotikas mane įtraukęs į muilo liūną. Norisi vis daugiau ir daugiau, vis gražiau, įdomiau ir geriau! Tad paprastų muilų man neužteko :)
Pradėjau gaminti muilo gėles, puokštes iš jų. Net dabar kalbant apie jas bėga  malonūs šiurpuliukai, kai galvoji apie kažką nuostabaus. Muilo gėlės mane įtraukė taip stipriai, jog galėčiau jas gaminti, kurti kiauras paras (tiesą sakant kartais taip ir būna). Draugai kartais mane jau pradeda vadinti: muilo karalienė, muilo fėja.
 Kasdien stengiuosi ieškoti, atrasti kažką naujo, įdomaus ir tai sudėti į savo kuriamą muilo grožį. Noriu, jog mano kuriamos muilo puokštės, būtų kažkas gražaus, unikalaus ne tik man, bet žavėtų ir aplinkinius. Ką po truputį pradedu ir jausti, o tas mane dar labiau "veža".
Ateityje tikiuosi jums parodysiu kažką vis įspūdingesnio. Kviečiu mane sekti Facebook puslapyje : EliMo design 
Visoms ir visiems kuriantiems linkiu įkvėpimo, geros nuotaikos ir unikalių idėjų!
 
 
Su Meile,
Justina (EliMo design

Parašykite komentarą